Načítání...

81% lidí v ČR používá internet, z toho 62% pravidelně využívá mobil a cross-device searching/buying.

Pro firmu jako je ta Vaše, je nezbytné na internetu prezentovat aktuální informace a mít webové stránky, které zákazníci očekávají. Web musí odpovídat internetovým standardům, protože jinak ho budou vyhledávače penalizovat a předběhne ho Vaše konkurence.

Moderní design a mobilní zobrazení | Zabezpečení HTTPS a rychlé načítání obsahu | Garantovaná SEO optimalizace a vysoké hodnocení webu
 

Alt

Zabezpečení

Pravidelně sledujeme aktuální trendy, požadavky prohlížečů a vyhledávačů. Udržujeme naše weby stále aktuální, plně zabezpečené a aktualizované.

Responzivní a mobilní

Webové stránky od nás jsou plně optimalizované pro změnu rozlišení obrazovky, prohlížení na mobilu a tabletu. Obsah tak uživatelům přizpůsobujeme, abychom dosáhli požadovaných cílů s maximálním konverzním poměrem napříč zařízeními.

SEO faktory a rychlost

Dodržujeme plnohodnotné nastavení SEO on-page faktorů. Dbáme na správně nastavené title a description, které ovlivňuje správné zobrazení v organickém vyhledávání. Vyplňujeme Open Graph, abychom dosáhli maximálního výsledku i na sociálních sítích.

Jaké nabízíme řešení?

Tvoříme webové stránky s jednoduchou administrací. Obsah, který prezentujete máte tak plně pod kontrolou. Nepoužíváme žádný vlastní publikační systém, ale open source řešení Drupal. Tuto platformu doporučujeme především pro otevřenou strukturu, která není do budoucna závislá na jedné firmě s vlastním publikační systémem, který je většinou nepřenositelný a tak vzniká závislost na jednom dodavateli. 

Kvalitu publikačního systému Drupal podtrhuje skutečnost, že na jeho platformě jsou provozovány např. stránky:

Drupal je použit i na tisících dalších projektů univerzit, finančních skupin, energetiky a nepřeberné škály podnikových webů.

U moderních publikačních systémů je design (vzhled stránek) oddělen od obsahu a není problém vzhled kdykoliv měnit či aktualizovat. Responzivní design (použitelnost pro mobilní zařízení) a vlastní administrace je od nás samozřejmostí.
 

Alt
Drupal Association

V Abbrevě děláme propracované weby, které jsou přívětivé pro jejich uživatele i provozovatele. Buďte s námi jedničkou svého segmentu.

Naše poslední realizace:

Gudcina - Webové stránky

Když jsme byli v JN Interiér na pravidelném meetingu a hledali možnosti rozvoje. Ukázalo se, že značka Gudcina je ideální příležitost, jak formou subbrandu, podpořit prodej. Proto jsme vyvinuli tuto prodejní microsite.

Gudcina.cz
Microsite pro subbrand
Farm Therm - Webové stránky

V případě projektu Farm-Therm jsme měli za úkol zjednodušit strukturu zastaralého webu a výrazně zlepšit kompletní vizibilitu. Zaměřili jsme se na jasnou message klienta a tomu uzpůsobili celkový vzhled.

Farm-therm.cz
Kompletní redesign
Viagem - Webové stránky

Klient nás oslovil s požadavkem na uvedení nového produktu na trh. Připravili jsme stránky v moderním designu se spolehlivým CMS Drupal a zaujali hravou vektorovou grafikou s Low Poly style a propracovaným UX.

Viagem.cz
Launch nové služby
Zeus Bike - Webové stránky

Zeus Bike je náš love brand. Michal s Davidem nás oslovili, abychom jim během velmi krátké doby realizovali nový katalogový prodejní web. Byla to pro nás výzva. Stránky, pro nového a neznámého prodejce elektrokol, jsme zvládli v rekordním čase.

Zeusbike.cz
Tvorba webu

Vyvinuli jsme weby i těmto klientům:

Domluvte si s námi schůzku nebo konzultaci.
Rádi Vám představíme co dokážeme.

Zavolejte nám:
Napište nám: