Načítání...

Jsme kreativní tým profesionálů nadšený pro každou z oblastí online marketingu. Klademe důraz na synergii s klientem, naše služby jsou měřitelné, transparentní a orientované na výsledek.

Od roku 2016 patříme mezi TOP 30 digitálních agentur v ČR s prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme ucelené performance i brand reklamní kampaně. Zažehneme velké kampaně i malé marketingové kampaně. Snažíme se najít úspěšné a optimální řešení pro společnou budoucnost.

Rozšiřujeme naše portfolio klientů o SMB orientované na služby a retail, rádi vytvoříme prostor i pro klienty z řad e-commerce.

Orientujeme se výkonnostní PPC, display reklamu a remarketing ve vyhledávání a obsahové síti Google a Seznam. Spravujeme firemní profily na sociální sítich Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn včetně přípravy komunikace a zákaznické podpory. Realizujeme SEO optimalizaci on-page/off-page faktorů webových stránek včetně standardní správy obsahu webu. Vyvíjíme webové stránky v systémech Drupal a Wordpress. Umíme Analytiku a UX experience.

Naše firma funguje na bázi rodiny, k našim klientům přistupujeme jako k partnerovi, který je pro nás důležitý, známe jeho služby a záleží nám na jeho výsledcích, růstu a prospěchu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálních řešení od roku 2000.

Alt
Alt
Alt
Alt

 „Být nalezitelný je vhodné, být vidět je skvělé, být k dispozici když mě někdo potřebuje, je nezbytné.“

Kontaktujte mne: 777 560 073
michael.urban@abbreva.cz

Michael Urban
CEO

Online marketingu se věnuji přes 10let. Inspiroval jsem se u svého táty, který začal tvořit první webové stránky již v roce 1999. Sám jsem v roce 2005 realizoval kampaně Google Adwords pro naše první klienty, v roce 2006 se pak zařadil mezi první certifikované profesionály Google Adwords v ČR a SK. Aktuálně buduji Abbrevu, skvělou digitální agenturu kterou charakterizuje preciznost, seniorní tým, inovace a automatizace.

Michal Švarc

HEAD OF MARKETING
svarc@abbrevavirtual.cz

Petr Urban

HEAD OF DEVELOPERS
petr.urban@abbreva.cz

Marek Petrů

MAIN WEB DEVELOPER
petru@abbrevavirtual.cz

Michal Beneš

Martina Majrichová

Markéta Smiřinská

Filip Král

JUNIOR MARKETING SPECIALIST
kral@abbrevavirtual.cz

Aneta Přenosilová

CONTENT SPECIALIST

A KOLEKTIV...

Stabilní, spolehlivý a inovativní dodavatel digitálních služeb. Revoluční full-service digitální agentura.

Skvělé a úšpěšné kampaně, které vidíte všude kolem vás. Našim klientům pomáhají růst, pro vás jsou snové a my jsme na ně pyšní.

Buďte s námi k dispozici ve chvíli, kdy Vás někdo hledá.

Zavolejte nám:

+420 777 560 073

Navštivte nás:

Palác Austria, Štefánikova 18/25, Praha 5

Napište nám: