Načítání...

Jsme kreativní tým profesionálů nadšených pro všechny oblasti online marketingu. Klademe důraz na těsnou spolupráci a synergii s klientem. Naše služby se pyšní měřitelností, transparentností a výsledkovou orientací.

Od roku 2016 patříme mezi přední digitální agentury v ČR a můžeme se pochlubit prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme jak komplexní performance, tak brand reklamní kampaně. Ať už jde o velké projekty nebo menší marketingové kampaně, vždy hledáme nejlepší řešení pro budoucnost našich klientů.

Našim hlavním cílem je neustále navazovat nové, kvalitní spolupráce a realizovat úspěšné kampaně. Nehledáme stovky klientů, ale spíše desítky těch nejlepších.

Specializujeme se na výkonnostní PPC, Display reklamu, remarketing ve vyhledávání a obsahové síti Google a Seznam. Zároveň spravujeme firemní profily na sociálních sítích, jako jsou Facebook a Instagram včetně komunikace a zákaznické podpory. Dále realizujeme SEO optimalizaci, zahrnující on-page/off-page faktory webových stránek a správu jejich obsahu.

Jedním z našich klíčových odvětví je vývoj webových stránek na platformě Drupal. V našem týmu máme kompletní sestavu vývojářů, kteří zajišťují celý proces – od UX návrhu, wireframu, designu ve Figmě až po kompletní výstavbu stránek s CMS Drupal 10. Specializujeme se na komplexní webové řešení s vlastní administrací, individuálními moduly, pokročilou správou SEO a agilním vývojem. Našim klientům také nabízíme pravidelnou měsíční správu a rozvoj jejich webů.

Naše agentura se řídí hodnotami rodinné firmy. Ke všem klientům přistupujeme jako k významným partnerům, důkladně se seznámíme s jejich službami a upřímně nám záleží na jejich úspěchu a růstu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálních řešení.

Online marketingu se věnuji od roku 2004. Po téměř dvě dékady sbírám zkušenosti, první webové stránky jsme začínali s tátou tvořit už v roce 2003. V roce 2005 jsem úspěšně realizoval kampaně Google Adwords pro naše první klienty, v roce 2006 se, tehdy jako nejmladší, zařadil mezi první certifikované profesionály Google Adwords v ČR a SK.

Aktuálně řídím Abbrevu, skvělou digitální agenturu kterou charakterizuje preciznost, seniorní tým, inovace a automatizace. Zaměřuji se na strategické plánování a přípravu marketingových strategií našich významných klientů. Podílím se zpracování podkladů pro tendry korporátní sekce a vývoj internetových prezentací, rozsáhlých produktových katalogů a webových portálů.

Dále se soustředím na procesní automatizace a zvyšování efektivity, cross digitální nástroje a platformy. Jsem analytický, datový a procesní typ. Nejsem kreativec.

Ke každému projektu přistupuji individuálně, využívám roky sbíraných zkušeností, a snažím se klientům poskytnout maximálně efektivní řešení, která dávají smysl. Je pro mě důležitá konzistence, smysl, reálná data a hlavně selský rozum.

Mám také skvělou ženu a dvě dcery, skvělý tým lidí v práci, skvělé klienty a velmi rád se s Vámi podělím o moje nadšení v digitální světě.

Bc. Michael Urban - Abbreva

 „Difficult roads can lead to beautiful places.“

Kontaktujte mne: 777 560 073
michael.urban@abbreva.cz

Michael Urban
CEO

Petr Urban

MANAGING PARTNER
petr.urban@abbreva.cz

Petr Janda

HEAD OF DEVELOPERS

Martina Majrichová

Dominika Dvořáková

Michal Beneš

A KOLEKTIV...

Stabilní, spolehlivý a inovativní dodavatel digitálních služeb. Nadčasový full-service digitální marketing.

Dlouhodobě realizujeme úšpěšné kampaně, které vidíte na internetu. Našim klientům přinášíme reálné zákazníky a můžeme i Vám. Jsme na ně pyšní.

Díky nám budete vidět ve chvíli, kdy Vás někdo hledá.

Zavolejte nám:
Napište nám: