Načítání...

Jsme kreativní tým profesionálů nadšený pro každou z oblastí online marketingu. Klademe důraz na synergii s klientem, naše služby jsou měřitelné, transparentní a orientované na výsledek.

Od roku 2016 patříme mezi předních 30 digitálních agentur v ČR s prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme ucelené performance i brand reklamní kampaně. Zažehneme velké kampaně i malé marketingové kampaně. Snažíme se najít úspěšné a optimální řešení pro společnou budoucnost.

Našim cílem je otevřít nové spolupráce a neustále realizovat skvělé kampaně. Nechceme mít stovky klientů ale desítky těch nejlepších.

Orientujeme se výkonnostní PPC, Display reklamu a Remarketing ve vyhledávání a obsahové síti Google a Seznam. Spravujeme firemní profily na sociální sítich Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn včetně přípravy komunikace a zákaznické podpory. Realizujeme SEO optimalizaci on-page/off-page faktorů webových stránek včetně standardní správy obsahu webu. Vyvíjíme webové stránky v publikačním systému Drupal. Umíme pokročilou Analytiku, UX experience, automatizaci a real-time reporting do Data Studia.

Naše firma funguje na bázi rodiny, k našim klientům přistupujeme jako k partnerovi, který je pro nás důležitý, známe jeho služby a záleží nám na jeho výsledcích, růstu a prospěchu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálních řešení.

Alt

 „Být nalezitelný je vhodné, být vidět je skvělé, být k dispozici když mě někdo potřebuje, je nezbytné.“

Kontaktujte mne: 777 560 073
michael.urban@abbreva.cz

Michael Urban
CEO

Online marketingu se věnuji přes 10let. Inspiroval jsem se u svého táty, který začal tvořit první webové stránky již v roce 1999. V roce 2005 jsem realizoval kampaně Google Adwords pro naše první klienty, v roce 2006 se pak zařadil mezi první certifikované profesionály Google Adwords v ČR a SK. Aktuálně buduji Abbrevu, skvělou digitální agenturu kterou charakterizuje preciznost, seniorní tým, inovace a automatizace. Mám také skvělou ženu a dvě dcery, skvělý tým lidí v práci, skvělé klienty a velmi rád se s Vámi podělím o moje nadšení do online marketingu.

Petr Urban

MANAGING PARTNER
petr.urban@abbreva.cz

Petr Janda

HEAD OF DEVELOPERS

Martina Majrichová

Dominika Dvořáková

Michal Beneš

A KOLEKTIV...

Stabilní, spolehlivý a inovativní dodavatel digitálních služeb. Nadčasový full-service digitální marketing.

Dlouhodobě realizujeme úšpěšné kampaně, které vidíte na internetu. Našim klientům přinášíme reálné zákazníky a můžeme i Vám. Jsme na ně pyšní.

Díky nám budete vidět ve chvíli, kdy Vás někdo hledá.