Načítání...

Orientujeme se na seniorní správu PPC kampaní, automatizaci, pokročilé sledování konverzí, dosažení KPI a real-time reporting. Patříme mezi přední digitální agentury v ČR s prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme výkonnostní i brand online marketing. 

K našim zákazníkům přistupujeme jako k partnerům, známe jejich služby a záleží nám na jejich výsledcích, růstu a prospěchu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálního marketingu.

Alt

Hlavní výhody PPC reklamy:

Chcete, aby se Váš produkt nebo služba dostaly do výsledků vyhledávání? Buďte vidět na prvních pozicích ve vyhledavači. Společně nebudeme řešit cenu za proklik, ale cenu za výsledek, reálnou konverzi. Nastavíme Vám PPC reklamu, která Vám přivede zákazníky efektivně.

Seniorní nastavení a správa PPC reklamy | Odborný zákaznický servis a Real-time reporting | Rozšířená inzerce v obsahové a vyhledávací síti | Platíte za výsledky

Vytvoření a správa PPC

Soustředíme se na pokročilou správu PPC kampaní. Máme vlastní a ověřené postupy, která nám garantují skvělé výsledky.

Audity PPC kampaní

Nezávisle zhodnotíme strukturu a výsledky vašich PPC kampaní. Dodáme nový úhel pohledu a představíme možnosti zlepšení. Získáte tak nový prostor pro zvýšení prodeje vašich služeb nebo produktů.

Zbožové srovnávače

Správně nastavené srovnávače jsou pro každý e-shop v dnešní době základ. Využíváme chytré skripty a automatizace pro doručení maximální výsledku, optimální bidding a nízké PNO.

Konzultace a školení PPC

Podíváme se na vaší strategii a výsledky z jiné strany. Využijeme naše zkušenosti z realizovaných kampaní a dodáme expertní výsledek. Proškolíme vás v námi dobře známých oblastech a doplníme vzdělní v oboru PPC reklamy.

Bannerová reklama

Bannerové reklamy propagují vaši firmu když lidé procházejí internet, čtou články nebo se dívají na Youtube videa. Zajistíme vám grafický koncept, kompletní analytiku a vysoké procento zhlédnutí.

S čím Vám pomůžeme?

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Automatizací kampaní jsme zvýšili počet konverzí o 35% a i přes vyšší CPC udrželi nízké PNO.

BRENO ve spolupráci s námi ovládlo segment podlahových krytin.

Běžně snížíme PNO v průměru o 55% pouhým nasazením správného měření konverzí.

ROI je pro nás klíčový ukazatel, v rámci spolupráce dokážeme klientovi nasadit měření a využít jej v kampaních, což prokazatelně zvýší výsledky.

E-maily a získávání nových leadů jsme zefektivnili natolik, že nám klienti volají, abychom kampaně zastavili, kvůli nedostatečným kapacitám.

V rámci FB příspěvku jsme za náklady nižší než 5 000 Kč získali více jak 1 195 000 impresí a více jak 36 000 To se mi líbí.

Auditem účtu a správným nastavením kampaní zvýšíme CTR v průměru o 75%.

Spojte se s námi.
Rádi Vám představíme všechny možnosti.

Zavolejte nám:
Napište nám: