Načítání...

Orientujeme se na seniorní správu PPC kampaní, automatizaci, pokročilé sledování konverzí, dosažení KPI a real-time reporting. Patříme mezi TOP 30 digitálních agentur v ČR s prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme výkonnostní i brand online marketing. 

Fungujeme na bázi rodiny, k našim klientům přistupujeme jako k partnerovi, známe jeho služby a záleží nám na jeho výsledcích, růstu a prospěchu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálního marketingu.

Alt

S čím Vám pomůžeme?

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Vytvoření a správa PPC

Soustředíme se na pokročilou správu PPC kampaní. Máme vlastní a ověřené postupy, která nám garantují skvělé výsledky. Soustředíme se na cenu za konverzi nebo PNO.

Audity PPC kampaní

Nezávisle zhodnotíme strukturu a výsledky vašich PPC kampaní. Dodáme nový úhel pohledu a představíme možnosti zlepšení. Získáte tak nový prostor pro zvýšení prodeje vašich služeb nebo produktů.

Zbožové srovnávače

Správně nastavené srovnávače jsou pro každý e-shop v dnešní době základ. Využíváme chytré skripty a automatizace pro doručení maximální výsledku, optimální bidding a nízké PNO.

Konzultace a školení PPC

Podíváme se na vaší strategii a výsledky z jiné strany. Využijeme naše zkušenosti z realizovaných kampaní a dodáme expertní výsledek. Proškolíme vás v námi dobře známých oblastech a doplníme vzdělní v oboru PPC reklamy.

Bannerová reklama

Bannerové reklamy propagují vaši firmu když lidé procházejí internet, čtou články nebo se dívají na Youtube videa. Zajistíme vám grafický koncept, kompletní analytiku a vysoké procento zhlédnutí.

Hlavní výhody PPC reklamy:

Chcete, aby se Váš produkt nebo služba dostaly do výsledků vyhledávání? Kdo není v rámci TOP 3 pozice, jako by nebyl. Společně nebudeme řešit cenu za proklik, ale cenu za výsledek, reálnou konverzi. Nastavíme Vám PPC reklamu, která Vám přivede reálné zákazníky.

Seniorní nastavení a správa PPC reklamy | Odborný zákaznický servis a Real-time reporting | Rozšířená inzerce v obsahové a vyhledávací síti | Platíte za výsledky

Alt

Audit reklamního účtu

Audit reklamních kampaní je primárně o posouzení stavu Vašich kampaní a zhodnocení maximálního využití všech možností, které systémy Google, Seznam nebo Facebook, nabízí. Na reklamní účet se díváme z jiného úhlu, hledáme potenciál růst a možnost, jak kampaně zlepšit.

Vždy respektujeme práci ostatních agentur, které Vám kampaně spravují nebo spravovali. Nestavíme audit účtu na znehodnocení praktik nebo hledání umělých chyb, ale na odlišném pohledu na věc, zkušenostem na základě partnerství s Google a novým postupům, které využíváme.

Prezentujeme reálná data, ne ta, které se nám hodí. Je to primárně o úhlu pohledu, protože i vysoký bounce rate může být stejně dobrý, jako ten nízký.

Pro zpracování potřebujeme přístup do minimálně jednoho z vašich reklamních účtů. Veškeré získané informace vždy označujeme za důvěrné a máme pro všechny případy připravené NDA.

Finální data porovnáme s Vaším záměrem a stanovenými KPI tak, abychom Vám byli schopni prezentovat zjištěné výsledky. Máte-li zájem o podrobnější audit, kontaktujte nás.

 

Základní struktura

 • Základní metriky
  • měsíční rozpočet a kvalita čerpání
  • CTR a míra konverze
  • PNO, ROAS, dostupné metriky
    
 • Nastavení kampaní, účtu a funkce
  • úroveň struktury nastavení a využití dostupných funkcí
  • úroveň struktury klíčových slov, jejich QS a relevantní rozdělení shod
  • vylučovací kws a vyhledávací dotazy (porovnání relevance)
  • strategie účtu, formy bidování a využití automatizace
    
 • Konverze
  • nastavení měření konverzí a jejich správnost
  • nastavení atribučních modelů
    
 • Publikum a segmentace

Využijte audit vašeho reklamního účtu, je zdarma.

Automatizací kampaní jsme zvýšili počet konverzí o 35% a i přes vyšší CPC udrželi nízké PNO.

BRENO ve spolupráci s námi ovládlo segment podlahových krytin.

Běžně snížíme PNO v průměru o 55% pouhým nasazením správného měření konverzí.

ROI je pro nás klíčový ukazatel, v rámci spolupráce dokážeme klientovi nasadit měření a využít jej v kampaních, což prokazatelně zvýší výsledky.

E-maily a získávání nových leadů jsme zefektivnili natolik, že nám klienti volají, abychom kampaně zastavili, kvůli nedostatečným kapacitám.

V rámci FB příspěvku jsme za náklady nižší než 5 000 Kč získali více jak 1 195 000 impresí a více jak 36 000 To se mi líbí.

Auditem účtu a správným nastavením kampaní zvýšíme CTR v průměru o 75%.

Spojte se s námi.
Rádi Vám představíme co dokážeme.

Zavolejte nám:
Napište nám: