Načítání...

Orientujeme se na seniorní správu PPC kampaní, automatizaci, pokročilé sledování konverzí, dosažení KPI a real-time reporting. Patříme mezi TOP 30 digitálních agentur v ČR s prestižní certifikací Google Partners. Realizujeme výkonnostní i brand online marketing. 

Fungujeme na bázi rodiny, k našim klientům přistupujeme jako k partnerovi, známe jeho služby a záleží nám na jeho výsledcích, růstu a prospěchu. Jsme stabilní, spolehlivý a transparentní dodavatel digitálního marketingu.

Alt

S čím Vám pomůžeme?

Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Vytvoření a správa PPC

Soustředíme se na pokročilou správu PPC kampaní. Máme vlastní a ověřené postupy, která nám garantují skvělé výsledky. Soustředíme se na cenu za konverzi nebo PNO.

Audity PPC kampaní

Nezávisle zhodnotíme strukturu a výsledky vašich PPC kampaní. Dodáme nový úhel pohledu a představíme možnosti zlepšení. Získáte tak nový prostor pro zvýšení prodeje vašich služeb nebo produktů.

Zbožové srovnávače

Správně nastavené srovnávače jsou pro každý e-shop v dnešní době základ. Využíváme chytré skripty a automatizace pro doručení maximální výsledku, optimální bidding a nízké PNO.

Konzultace a školení PPC

Podíváme se na vaší strategii a výsledky z jiné strany. Využijeme naše zkušenosti z realizovaných kampaní a dodáme expertní výsledek. Proškolíme vás v námi dobře známých oblastech a doplníme vzdělní v oboru PPC reklamy.

Bannerová reklama

Bannerové reklamy propagují vaši firmu když lidé procházejí internet, čtou články nebo se dívají na Youtube videa. Zajistíme vám grafický koncept, kompletní analytiku a vysoké procento zhlédnutí.

Hlavní výhody PPC reklamy:

Chcete, aby se Váš produkt nebo služba dostaly do výsledků vyhledávání? Kdo není v rámci TOP 3 pozice, jako by nebyl. Společně nebudeme řešit cenu za proklik, ale cenu za výsledek, reálnou konverzi. Nastavíme Vám PPC reklamu, která Vám přivede reálné zákazníky.

Seniorní nastavení a správa PPC reklamy | Odborný zákaznický servis a Real-time reporting | Rozšířená inzerce v obsahové a vyhledávací síti | Platíte za výsledky

Alt

Automatizací kampaní jsme zvýšili počet konverzí o 35% a i přes vyšší CPC udržet nízké PNO.

BRENO ve spolupráci s námi ovládlo segment podlahových krytin.

Běžně snížíme PNO v průměru o 55% pouhým nasazením správného měření konverzí.

ROI je pro nás klíčový ukazatel, v rámci spolupráce dokážeme klientovi nasadit měření a využít jej v kampaních, což prokazatelně zvýší výsledky.

E-maily a získávání nových leadů jsme zefektivnili natolik, že nám klienti volají, abychom kampaně zastavili, kvůli nedostatečným kapacitám.

V rámci FB příspěvku jsme za náklady nižší než 5 000 Kč získali více jak 1 195 000 impresí a více jak 36 000 To se mi líbí.

Auditem účtu a správným nastavením kampaní zvýšíme CTR v průměru o 75%.

Spojte se s námi.
Rádi Vám představíme co dokážeme.