Načítání...

K čemu slouží automatizace recenzí?

Unikátní nástroj pro snadný a automatizovaný sběr recenzí jsme v Abbrevě vyvinuli, abychom zvýšili počet recenzí našich klientů u jejich firemních zápisů na Google My Business, Firmy.cz a Facebook. Jsme přesvědčeni, že počet a kvalita recenzí je pro každou firmu stěžejní a zajistí lepší průběh při prodeji služeb nebo produktů. Z vlastní zkušenosti víme, že počet recenzí a množství hvězdiček u zápisu na Google, Firmách nebo Facebooku, má při nakupování vliv na finální rozhodnutí.

Často jsme se setkávali také s tím, že klient svého zákazníka o recenzi žádal, ale k vyplnění z jeho strany bohužel nedošlo. Většinou pro něj proces zadání byl moc dlouhý, s klientem se správně nepochopil kam a jak má recenzi zadat, případně neměl registrovaný účet nebo jednoduše zapomněl. Vyvinuli jsme tedy nástroj, který Vašim zákazníkům naservíruje požadavek pro zadání recenze až pod nos. Vyplníte jednoduchý formulář, následně se automaticky sestaví e-mail, který přijde zákazníkovi. V e-mailu je k dispozici ikona, která odkazuje přímo na zadání recenze do daného systému. Tato cesta je tak jednoduchá, že máme vynikající úspěšnost vyplnění.

1. Jednoduchý formulář

Jak se recenze shromažďují?

Postup je velmi jednoduchý. Máme pro Vás a Vaše kolegy připravený interaktivní formulář, který vyplníte. Následně se na základě unikátního skriptu vygeneruje speciální e-mail, který odesíláme Vašemu zákazníkovi. E-mail je přizpůsobený Vaší identitě barevně, obsahuje informace o pobočce na kterou se recenze vztahuje a další informace, které jsou pro Vás důležité a námi doporučené. Zákazník je v tomto e-mailu vyzván, aby vyplnil recenzi, která bude přímo spárována s Vaší pobočkou a zobrazí se u Vašeho konkrétního zápisu na Google, Firmy.cz nebo Facebook. Díky pravidelnému testování a neustálému vývoji dosahujeme vysoké míry doručení a předcházíme tak spadnutí e-mailu do složky Hromadné, Aktualizace, Promo Akce nebo Spam.

2. E-mail dle Vaší identity

Jak vypadá e-mail s recenzí?

Snažíme se, aby měl celý e-mail s požadavkem na zadání recenze, velmi čistý a jednoduchý design. Vzhled také může přizpůsobit Vašim požadavkům. Standardně používáme ověřené šablony, které fungují. V rámci těchto šablon probíhá individualizace na základě barevnosti, logotypu a fotografií.

Alt

Kam zákazníka dostaneme?

Vašeho zákazníka dostaneme přímo na Váš profil. Připravíme vše potřebné a zbývá pouze zadat to nejlepší hodnocení. Recenze jsou ověřené, mají obrovskou váhu a hodnotu.

Recenze získáváme pro následující profily:

  • Google My Business
  • Firmy.cz
  • Facebook
Google Recenze

Míra dokončení recenze

Usnadňujeme zákazníkům napsání recenze. Tím velmi zvyšujeme pravděpodobnost, že zákazník na Váš hodnocení recenzi skutečně vyplní. Dosahujeme více jak 50% úspěšnosti při zadání požadavku o recenzi.

Relevantní systémy

Sbíráme recenze, které jsou vidět na těch nejdůležitějších profilech. Google, Seznam a Facebook. Jsou to prokazalně nejlepší místa, kde zákazníci považují hodnocení za nejrelevantnější a ovlivňují tedy jejich rozhodování v rámci nákupního procesu.

Ověřený proces našimi klienty

Od našich klientů máme potvrzeno, že jim náš nástroj doručuje prokazatelně lepší výsledky. Měsíčně pro ně tak získáme stovky recenzí s vysokým počtem hvězdiček a slovním hodnocením.

Chce více recenzí na Vašem profilu?

Spojte se s námi: