Načítání...

Webové stránky

Připravíme individuální webové řešení včetně grafického návrhu v publikačních systémech Drupal a Wordpress. Naše weby prodávají a prezentují služby malých i velkých klientů. Máme rádi čisté a moderní stránky, které splňují standardy UX.

PPC reklama

Okamžité výsledky, rychlá podpora nebo představení vašeho produktu. Společně oslovíme zákazníka ve chvíli, kdy hledá co nabízíte. Zajistíme relevantní výsledky s odpovídajícím nárůstem konverzí.

Sociální sítě

Kvalitní obsah a správné nastavení vašeho firemního profilu na sociální síti Facebooku, Instagram, Twitter nebo Linkedin je pro vaši značku a produkt zásadní. Společně vytvoříme kampaně a obsah, který bude fanoušky a zákazníky zajímat.

Obsahový marketing

Zajímavé texty a správně strukturovaný obsah je dalším faktorem, který ovlivňuje sílu a pozici vaší značky na internetu. Vytváříme jedinečný a relevantní obsah, který vás odliší.

SEO služby

Optimalizace fulltextových výsledků pro vyhledávače je dlouhodobá a pečlivá práce nejenom na vašich stránkách. Správně napsaný web, se zajímavým obsahem, strukturou, unikátními PR články a kvalitními zpětnými odkazy.

Grafické studio

Realizujeme vaše grafické představy a požadavky. Navrhneme unikátní design webu, reklamní brožury nebo úspěšné reklamní bannery. Pomůžeme Vám i s běžnými grafickými úpravami.

Analytika

Zjistíme vaše silné a slabé stránky. Analyzujeme vaší cílovou skupinu a připravíme potřebnou segmentaci. S námi zjistíte kdo je váš zákazník a jak ho správně oslovit.

Virtuální prohlídky

Představte zázemí vaší prodejny, ukažte svým zákazníkům prostory, ve kterých mohou nakoupit nebo si prohlédnout vystavené produkty.

Promo video

Vytvoříme Vám dokonalý videoobsah pro Váš web, Youtube kanál nebo Facebook. Zajistíme kompletní realizaci od počátečního scénáře přes natáčení/střih až po propagaci v online kanálech. Máme za sebou realizace do O2 arény, propagační videa autosalonů, event videa i animace na Youtube a Facebook.

Automatizace recenzí

Snadné ovládání, znatelné zlepšení hodnocení díky vysoké míře doručení a prozákaznickém přístupu. Usnadňujeme zákazníkům napsání recenze. Tím velmi zvyšujeme pravděpodobnost, že zákazník na Váš hodnocení recenzi skutečně vyplní. Začněte buduvat kvalitní povědomí o Vaší značce ještě dnes!

CHCETE VĚDĚT VÍC...

Cesta za úspěšnou kampaní

Úspěšná kampaň je šitá zákazníkovi na míru. Stejně jako v reálném světě jdete pro kvalitní oblek ke krejčímu, který Vám oblek připraví přesně pro Vás. Proč se chovat ke kampaním jinak?

Naše práce vždy začíná dialogem. Je totiž potřeba znát všechny Vaše postoje a názory, abyste se s kampaní dokázali ztotožnit a přijal ji za svou, stejně jako později Vaši zákazníci. Návrh musí reflekovat KPI kampaně. Jeho provedení je samozřejmě neméně důležité. Nebude Vám k ničemu, pokud si vyberete krásný a rychle zhotovený oblek, který se Vám za sezónu zničí. Právě proto je práce na kampaních od nás, dlouhodobá a kvalitně zpracovaná.